Legimi

Nasza biblioteka od 1 czerwca 2018 r. wykupiła dostęp do platformy internetowej Legimi. Czytelnicy mogą w niej znaleźć do 25 000 książek w formie cyfrowej, które można czytać na tablecie, smartfonie lub czytnikach. Dla czytelników biblioteki dostęp do platformy Legimi jest bezpłatny. Wystarczy tylko:

1. posiadać kartę biblioteczną,
  2. odwiedzić bibliotekę i pobrać kod dostępu,
  3. wejść na stronę www.legimi.com/WIMBP_B i założyć darmowe konto,
  4. wpisać unikatowy kod otrzymany w Bibliotece,
  5. pobrać bezpłatną aplikację Legimi,
  6. zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą!

Otrzymany kod jest ważny miesiąc, dlatego aby przedłużyć ważność konta na kolejny miesiąc należy:

1. Pobrać w bibliotece kod dostępu na kolejny miesiąc.
  2. Wejść na stronę i  zalogować się na swoje konto wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.
  3. Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.